Milano surprizon Ermal Metën

Nuk kemi armë, kemi Ermalin”.

Kjo është pankarta që adhuruesit e Ermal Metës kanë mbajtur në dorë në Milano duke suprizuar këngëtarin.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...