Grindje brenda familjes, 18-vjeçari plagoset me thikë nga i vëllai

Një sherr brenda familjes ka përfunduar në plagosjen e një 18-vjeçari. Ngjarja ka ndodhur në Kamzë dhe autor i palgosjes me thikë është i vëllai, 22-vjeçari Valmir Preka.

Policia është njoftuar përmes një telefonate dhe Shërbimet e Komisariatit Nr.5 kanë mundur të ndërhyjnë në kohë duke shmangur thellimin e konfliktit.

I plagosuri është dërguar në spital jashtë rrezikut për jetën, ndërkohë që i vëllai, autor i ngjarjes është arrestuar në flagrancë.

Grupi hetimor ka sekuestruar në cilësinë e provës materiale mjetin prerës “thikë”. Materialet do t”i kalojnë Prokurorisë pranë Rrethit Gjyqësor Tiranë për veprat penale ” Plagosje e rëndë me dashje dhe “Dhunë në familje”

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...