AKSIDENT ME VDEKJE NË VELIPOJË

1040
FOTO ILUSTRUESE
FOTO ILUSTRUESE

Aksident në aksin Shkodër- Velipojë, një i vdekur. Një aksident automobilistik ka ndodhur pasditen ese dielës ne aksin rrugor Shkodër-Velipojë,

ne rrugën e fshatit Pulaj qe njihet si ndryshe dhe rruga e plazhit te Velipojës.

Nga te dhënat paraprake raportohet se si pasoje e aksidentit dyshohet se ka humbur jetën një person.Policia ka shkuar ne vendin e ngjarjes dhe nuk dihen akoma detaje lidhur me aksidentin.