AKSIDENT ME VDEKJE NË VELIPOJË

Aksident në aksin Shkodër- Velipojë, një i vdekur. Një aksident automobilistik ka ndodhur pasditen ese dielës ne aksin rrugor Shkodër-Velipojë,

ne rrugën e fshatit Pulaj qe njihet si ndryshe dhe rruga e plazhit te Velipojës.

Nga te dhënat paraprake raportohet se si pasoje e aksidentit dyshohet se ka humbur jetën një person.Policia ka shkuar ne vendin e ngjarjes dhe nuk dihen akoma detaje lidhur me aksidentin.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...