VLLAZNIA B NGEC NE TRAFIK

Skuadra e Vllaznia B diten e sotme ka ndeshjen e rradhes ku do te luaj ne transferte ndaj Beses se Kavajes.

Pavaresisht se takimi eshte caktuar ne oren 14:00 ekipi i dyte kuqeblu eshte bllokuar ne trafik.

Ne nje video qe vete traineri Ervis Kraja ka postuar nje video ne rrjetin social Face Book ku shkuran:

“Ne 2 eshte ndeshja ne jemi akoma ne trafik Blloku Autostrada Mbi 1 ore “

 

 

Nuk dihet ende nëse Vllaznia B do te arrij te shkoje ne kohe ne qytetin e Kavajes apo do te mbesin për shume gjate ne trafik.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...