Arrestohet adoleshenti në Shkodër, qëlloi me armë zjarri në ajër

788

Një 17 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Shkodrës, pasi ka qëlluar me armë në ajër. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:50 sipër rezervuarit të fshatit Bardhaj.

- PUBLICITET -

Menjëherë në vendngjarje arritën forcat e policisë, të cilat identifikuan dhe arrestuan në flagrancë 17-vjeçarin me iniciale N.P.

Në cilësinë e provës materiale u sekuestrua arma e zjarrit Automatik model 56 dhe një krehër me fishekë së bashku me 7 gëzhoja.

Lexo edhe:   Vjen shqiptari nga plazhi, shan Lulin që nuk ka rrëzuar ende Ramën