‘Selfie’ në ditën e të dashuruarve, i riu bie nga shkëmbi

Përpjekja e një të riu për të shkrepur disa ‘selfie’ nga maja e një shkëmbi me të fejuarën e tij në ditën e të dashuruarve, për pak sa nuk ka përfunduar në tragjedi.

Agjencia e lajmeve “DHA”, raporton se Mustafa Artuç ka rënë nga disa shkëmbinj në ngushticën e Kasrikut, në provincën e Shirnakut, afër kufirit me Sirinë në juglindje të Turqisë, duke u plagosur rëndë.

Ka qenë e fejuara e tij, Z.F. ajo që ka njoftuar menjëherë ambulancën dhe forcat e shpëtimit, të cilat mbërritën me shpejtësi në vendngjarje.

I riu, mosha e saktë e të cilit nuk është bërë e ditur, është dërguar menjëherë në spitalin e Shirnakut, ku po mjekohet për plagët e marra. /tvklan.al

U pa edhe kjo/ Emigranti vizaton Luizin në krahahor: Do e kem përgjithmonë

Banori i Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli është shndërruar në një fenomen. Ai po merr një përkrahje të madhe në të gjitha trojet...

Çfarë ndodhi!!/ Luizi nuk duron dot më: Dua të dal nga Big Brother

Luizi duket se është lodhur nga situatat brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” dhe po mendon largimin. Në një bisedë me Kiarën, ai tha...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Amerikani dashurohet me Shqipërinë: Më pëlqen shumë byreku me mish edhe bakllavaja

Clayvion Winn është një amerikan që ka një dashuri...

U pa edhe kjo/ Emigranti vizaton Luizin në krahahor: Do e kem përgjithmonë

Banori i Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli është...

Nëse gjeni një shishe plastike në gomën e makinës tuaj, ikni urgjentisht me vrap!

Nuk mund të rrimë kurrë të qetë! Hajdutët krijojnë...

E TRISHTË/ MBIJETESA E 66-VJEÇARIT, MES MBETURINASH POSHTË URËS…

Nga Elvis Hila Kjo kasollë mes mbeturinash poshtë urës mbi...