HYRJELAJMERama uron ditë të mbarë dhe jep lajmin e mirë për Pukën...

Rama uron ditë të mbarë dhe jep lajmin e mirë për Pukën (Video)

Kryeministri Edi Rama ka uruar ndjekësit për një ditë të mbarë dhe ka dhënë një lajm të mirë për qytetin e Pukës. Rama thotë se shumë shpejt do lindin pikat e agroturizmit përmes të cilës do të rritet turizmi e ekonomia lokale e kësaj zone në veri.

Statusi i plotë i Ramës:
MIRËMËNGJES ?
dhe me këtë përsëritje të fotos së mëparshme në video ?, të këtij liqeni në mes të qytetit, ku shumë shpejt do të lindin pikat e agroturizmit dhe falë edhe të cilit do të rritet turizmi e ekonomia lokale, ju uroj një ditë të mbarë ?

 

TE TJERA

spot_img