Shpërthim me tritol në “Tophanë” të Shkodrës, shenjestër garazhi i një qytetari

Një shpërthim me tritol ka ndodhur në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:45 në lagjen “Tophanë” në Shkodër.

Sasia e tritolit është vendosur në një garazh që është në pronësi të shtetasit Dedë Kiri. Ngjitur me garazhin janë dy dyqane

Nga shpërthimi ka vetëm dëme materiale dhe jo të lënduar në njerëz. Ende janë të paqarta motivet e kësaj ngjarje.

Policia është vënë në ndjekie të autorëve të ngjarjes të cilët dyshohet se kanë qenë rreth 3-4 persona. Po ashtu forcat e policisë ndodhen në vendngjarje për të bërë hetimet paraprake.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Prej disa ditësh pa dalë në publik, Rama: Kujdes me flamën gripale, se e hoqa vetë

Kryeministri, Edi Rama, e ka nisur javën duke publikuar...

Xhensilën e njoh dhe si…”, Monika Kryemadhi ka një koment për këngëtaren dhe Bes Kallakun

Monika Kryemadhi ishte një nga të ftuarat e drejtueses...

Olta dhe Tea αkuzοjnë prοduksionin: Luizin e mbajnë me hatër, ka mik në Top Channel

Olta Gixhari dhe deri-diku Tea Trifoni, në një komunikim...

Olta: “Pse vesh rroba fallcο, janë si karton.” Luizi: “S’jam i pasur moj zemër”

Aktorja Olta Gixhari ka lëshuar perlën e radhës, pasi...