Denoncimi live i Voltana Ademit: Në Shkodër po ndërtohen 4 HEC-e

Kryetarja e Bashkisë Shkodër, Voltana Ademi, ka denoncuar të hënën në darkë në emisionin ‘Opinion’ në TV Klan, ndërtimin e katër HEC-eve në rrethin e Shkodrës.

Ademi tregoi se me 30 janar nga Agjensia e Basenit Ujor, ka ardhur një shkresë zyrtare ku kërkohet informacion për ndërtimin e katër HEC-eve të tjera në Përrenjs dhe në degët e lumit të Sharrës.

Ajo theksoi se e ka shumë të vështirë për të verifikuar koordinatat, por nga ana tjetër, sqaroi se Bashkia Shkodër është shprehur kundër ndërtimit të tyre.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...