5 Hotelet me të mira në Velipojë çmim/cilësi sipas booking.com

Edhe pak muaj na ndajnë nga pushimet verore e sigurisht shumica nga ne po mendojnë se ku mund ti kalojnë ato.

Shkoder.info ju sjell me foto 5 hotelet me te mira çmim/cilësi te renditura nga booking.com me një kërkim te thjeshte date 1 maj 2018.

Ja lista sipas renditjes se booking.com:

1: HOTEL VALZ

 

2: HOTEL ATHINA

 

3: GODIJA HOTEL & SUITES

 

4: FISHTA HOTEL

 

5: HOTEL FRESKIA

 

 

 

RENDITJA NE KËRKIM

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Prej disa ditësh pa dalë në publik, Rama: Kujdes me flamën gripale, se e hoqa vetë

Kryeministri, Edi Rama, e ka nisur javën duke publikuar...

Xhensilën e njoh dhe si…”, Monika Kryemadhi ka një koment për këngëtaren dhe Bes Kallakun

Monika Kryemadhi ishte një nga të ftuarat e drejtueses...

Olta dhe Tea αkuzοjnë prοduksionin: Luizin e mbajnë me hatër, ka mik në Top Channel

Olta Gixhari dhe deri-diku Tea Trifoni, në një komunikim...

Olta: “Pse vesh rroba fallcο, janë si karton.” Luizi: “S’jam i pasur moj zemër”

Aktorja Olta Gixhari ka lëshuar perlën e radhës, pasi...