I vuri vetes kafaz në kokë ndërsa çelësin e ka vetëm gruaja e tij, arsyeja do të ju përlotë (Foto)

Duhanpirësët e pasionuar kur vendosin të lënë duhanin përballen me shumë vështirësi.

Ata përdorin metoda të ndryshme,

dëgjojnë të gjitha këshilla e rrethit të tyre, përdorin pilula të ndryshme kundër pirjes së duhanit, por kur asgjë nuk ndihmon, ajo arrihet edhe me metoda radikale, transmeton InfoPress.

Një turk i cili zgjodhi një mënyrë radikale për ndalimin e pirjes së duhanit, është  bërë senzacion në rrjetet sociale.

Ai i vuri vetes një kafaz në kokë dhe vetëm gruaja e tij e ka çelësin.

Ajo e hapë atë vetëm kur, burri i saj ka nevojë për ushqim. /InfoPress

Filmi ka skena për të rritur, Ermal Mamaqi tregon si pranoi Iliri që vajza e tij të bënte rolin…

Ermal Mamaqi do të sjellë së shpejti projektin e tij më të ri, “Të munguarit”, një film dramatik italo-shqiptar nga Mamaqi Production dhe Gagarin...

Mësohet arsyeja e vërtetë se pse Valbona Mema bëri gati valixhet për tu larguar nga “Big Brother VIP”!

Big Brother Albania Vip është një show televiziv që zhvillohet tërësisht brenda kufijve të një shtëpie, krijuar posaërisht për personat e famshëm që bëhen...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Prej disa ditësh pa dalë në publik, Rama: Kujdes me flamën gripale, se e hoqa vetë

Kryeministri, Edi Rama, e ka nisur javën duke publikuar...

Xhensilën e njoh dhe si…”, Monika Kryemadhi ka një koment për këngëtaren dhe Bes Kallakun

Monika Kryemadhi ishte një nga të ftuarat e drejtueses...

Olta dhe Tea αkuzοjnë prοduksionin: Luizin e mbajnë me hatër, ka mik në Top Channel

Olta Gixhari dhe deri-diku Tea Trifoni, në një komunikim...

Olta: “Pse vesh rroba fallcο, janë si karton.” Luizi: “S’jam i pasur moj zemër”

Aktorja Olta Gixhari ka lëshuar perlën e radhës, pasi...