HYRJELAJMEBOTAI vuri vetes kafaz në kokë ndërsa çelësin e ka vetëm gruaja...

I vuri vetes kafaz në kokë ndërsa çelësin e ka vetëm gruaja e tij, arsyeja do të ju përlotë (Foto)

Duhanpirësët e pasionuar kur vendosin të lënë duhanin përballen me shumë vështirësi.

Ata përdorin metoda të ndryshme,

dëgjojnë të gjitha këshilla e rrethit të tyre, përdorin pilula të ndryshme kundër pirjes së duhanit, por kur asgjë nuk ndihmon, ajo arrihet edhe me metoda radikale, transmeton InfoPress.

Një turk i cili zgjodhi një mënyrë radikale për ndalimin e pirjes së duhanit, është  bërë senzacion në rrjetet sociale.

Ai i vuri vetes një kafaz në kokë dhe vetëm gruaja e tij e ka çelësin.

Ajo e hapë atë vetëm kur, burri i saj ka nevojë për ushqim. /InfoPress

TE TJERA

spot_img