A është kjo shqiptarja e parë që u bë milionere me kriptovaluta?

Një shqiptare duket se u bë milionere me investimet e saj në kriptovaluta

Kështu, të paktën, bëhet e ditur me anë të një postimi në Facebook nga Valbona Pacolli.

“Urime princesha ime, jam shumë krenare që e arrite sot këtë sukses.

Përveç babit, tani na u bëre edhe ti milionere”, shkruan në një profil në Facebook me emrin Valbona Pacolli, në një postim publik.

Në këtë rast, Valbona i referohet një vajze me emrin Linda Pacolli.

Madje, në një koment, Valbona jep detaje për investimet e vajzës.

“Ne keto caste po me kujtohet kur ka investuar Linda ne vitin 2013, 1 BTC 11€ ka qene (sot eshte aty pran 8000€) dhe une edhe pse si nje intelektuale, prap nuk kisha degjuar per valutat virtuale ne ate kohe asgje dhe kur me tregoj vajza qe te gjitha parat e dhuruara gjate vitit te ri i ka investuar se bashku me babin e saj ne BTC, shume jam ankuar por sot kam ndryshuar mendim dhe i kerkoj falje vajzes time publikishte sepse eshte treguar me e zgjuar se une ne kete rast prandaj krenohem me princeshen time”, shkruan ajo në koment.

Në fotografinë e publikuar shihet teksa vlera e kriptovalutave që posedon ajo ka kaluar 1 milionë dollarë. /Gazeta Express

Qenka shumë e trishtë historia e Luizit: Ai vjen nga një familje shumë e varfër dhe vajza e Jozefina Topallit…

Banori i “Big Brother” Luiz Ejlli është ndër perosnat VIP më të pëlqyer të momentit. Një koment për të ka bërë dhe poeti dhe...

Horoskopi 30 janar 2023, ja çfarë kanë parashikuar yjet për këtë të hënë…

Dashi   Me mbështetjen e njerëzve miqësorë, por edhe me lëvizje dinamike nga ana juaj për të pushtuar atë që dëshironi vërtet ose që mund të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Prej disa ditësh pa dalë në publik, Rama: Kujdes me flamën gripale, se e hoqa vetë

Kryeministri, Edi Rama, e ka nisur javën duke publikuar...

Xhensilën e njoh dhe si…”, Monika Kryemadhi ka një koment për këngëtaren dhe Bes Kallakun

Monika Kryemadhi ishte një nga të ftuarat e drejtueses...

Olta dhe Tea αkuzοjnë prοduksionin: Luizin e mbajnë me hatër, ka mik në Top Channel

Olta Gixhari dhe deri-diku Tea Trifoni, në një komunikim...

Olta: “Pse vesh rroba fallcο, janë si karton.” Luizi: “S’jam i pasur moj zemër”

Aktorja Olta Gixhari ka lëshuar perlën e radhës, pasi...