Kur një foto i zbulon të gjitha, ja situata te Vllaznia

Faza e dytë u mbyll me dy humbje dhe te Vllaznia është krijuar një klimë aspak e mirë.

Trajneri Gjoka ka kërkuar shpesh durim dhe duke parë situatën sepse është shumë e nevojshme të rikthehet qetësia.

Nëse ndokush do të dijë më shumë mbi situatën në kampin kuqeblu, fotoja e postuar nga klubi në analizën e zhvilluar flet vetë.

Nje deshperim i madh tek te gjithe pjestaret e kesaj skuadre.Duke nisur nga drejtuesit e per te perfunduar tek sportistet. Askush nuk eshte ne gjendje te shpjegoje se çfare po ndodh.

Realisht, te gjithe jane te mendimit se kjo nuk eshte Vllaznia e vertete por problemi i saj duket psikologjik dhe fotoja e meposhtme e shpjegon me se miri kete gje.

shkodrasport.com

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Zbulohet e vërteta/ Ish-banori Big Brother VIP flet për sëmundjen e rrallë të Luiz Ejllit

Historia e sëmundjes së rrallë të Luiz Ejllit ka...

Kiara i vë “kusht” Luizit: ‘S’të puth më po s’fitove’! Kthehemi sërish tek 24 dhjetori

Nis “Sfida e rezistencës”. Banorët u pozicionuan në vendin...

Sula njeriu model kerkon grua pasi i ka vdekur bashkeshortja. E kam shtepin …

Një tjetër prezantim është shfaqur ditën e sotme në...