Çifti anglez të mahnitur me Shqipërinë: Vendi më i sigurt në Evropë (VIDEO)

Një çift anglez kanë ardhur për të vizituar bukuritë shqiptare. Ata kanë mbetur të mahnitur nga njerëzit të cilët sipas tyre janë gjithmonë të gatshëm të ndihmojnë, gjithashtu të mrekulluar nga vendet turistike të cilat janë të shumta në Shqipëri, shkruan KultPlus.

Kryeministri Edi Rama, ka postuar një video ku ky çift anglez flet për eksperiencën e tyre në Shqipëri dhe shpreh përshtypjet që kanë marrë nga ky vend, e ku thonë se do të donin të rrinin gjatë.

“Mirëmëngjes dhe ju uroj një ditë të mbarë me këtë përshkrim të bukur të Shqipërisë, sjellë drejtpërdrejt e me thjeshtësi nga përjetimi i këtij çifti anglez turistësh”, shkruan Rama në Facebook. / KultPlus.com

Diola i bën qejfin vetes, e krahason veten me super banoren e BBV1: Jemi të dyja njëlloj

Nëpërmjet një zarfi të bardhë gjatë mbrëmjes së djeshme është luajtur një lojë anonime, ku çdo banor ka patur mundësinë të kryejë në fshehtësi...

Olta: “Pse vesh rroba fallcο, janë si karton.” Luizi: “S’jam i pasur moj zemër”

Aktorja Olta Gixhari ka lëshuar perlën e radhës, pasi u shpreh se ka nivele të larta të standardit të jetesës dhe për të 100...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Prej disa ditësh pa dalë në publik, Rama: Kujdes me flamën gripale, se e hoqa vetë

Kryeministri, Edi Rama, e ka nisur javën duke publikuar...

Xhensilën e njoh dhe si…”, Monika Kryemadhi ka një koment për këngëtaren dhe Bes Kallakun

Monika Kryemadhi ishte një nga të ftuarat e drejtueses...

Olta dhe Tea αkuzοjnë prοduksionin: Luizin e mbajnë me hatër, ka mik në Top Channel

Olta Gixhari dhe deri-diku Tea Trifoni, në një komunikim...

Olta: “Pse vesh rroba fallcο, janë si karton.” Luizi: “S’jam i pasur moj zemër”

Aktorja Olta Gixhari ka lëshuar perlën e radhës, pasi...