Xhevahir Sukaj ka një mesazh për kryebashkiaken Ademi

Ditën e djeshme kryebashkiakja e Shkodrës, njëkohësisht presidentja e Vllaznisë Voltana Ademi, ka patur një takim me skuadrën kuqeblu.

Gjatë komunikimit me stafin dhe futbollistët, ajo ka marrë edhe një mesazh nga sulmuesi Xhevahir Sukaj.

Mesazh të cilin vetë zonja Ademi e ka bërë publik sot në një komunikim online me qytetarët shkodranë të cilët si gjithmonë janë të shqetësuar edhe në lidhje me situatën ku ndodhet skuadra e futbollit e cila aktualisht në vendin e parafundit në renditje.

“Dje kam patur një takim me skuadrën. Gjatë këtij takimi, Xhevahiri (Sukaj) po më thoshte: “Kryetare, profesionalisht ne jemi të përgatitur dhe teknikisht jemi mirë.

Duam që të jemi bashkë të gjithë në atë sfidën tonë që duam të arrijmë. Kemi ardhur këtu që të djersijmë dhe ta çojmë Vllazninë aty ku duhet, prandaj duam mbështetje dhe besim”.

Në fakt kjo është ajo që duhet t’i japim kësaj skuadre në këto mbështetje: besim”- është shprehur Ademi.

© shkodrasport.com

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Prej disa ditësh pa dalë në publik, Rama: Kujdes me flamën gripale, se e hoqa vetë

Kryeministri, Edi Rama, e ka nisur javën duke publikuar...

Xhensilën e njoh dhe si…”, Monika Kryemadhi ka një koment për këngëtaren dhe Bes Kallakun

Monika Kryemadhi ishte një nga të ftuarat e drejtueses...

Olta dhe Tea αkuzοjnë prοduksionin: Luizin e mbajnë me hatër, ka mik në Top Channel

Olta Gixhari dhe deri-diku Tea Trifoni, në një komunikim...

Olta: “Pse vesh rroba fallcο, janë si karton.” Luizi: “S’jam i pasur moj zemër”

Aktorja Olta Gixhari ka lëshuar perlën e radhës, pasi...