Përplaset makina në aksin Shkodër-Hani i Hotit, humb jetën 21 vjeçari

Shkoder Informacion Paraprak Me datë 01.02.2018 rreth orës 06:30 ka ardhur një telefonatë se në aksin rrugor Shkodër – Koplik

në vendin e quajtur Shtoj Ri ka ndodhur një aksident

Menjëhere kanë shkuar shërbimet e policisë dhe sherbimet M. N. Z ku kanë konstatuar se mjeti me targë

AA 615 NP është përplasur me një pemë në anësore të rrugës ku ka gjetur vdekjen drejtuesi mjetit, shtetasi S.B 22 vjeç,

banues në Koplik, i cili është dërguar në morgun e Spitalit Rajonal Shkodër. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...