MBLIDHET VLLAZNIA…PER PIZZA

Skuadra e Vllaznise mesditen e se merkures jane mbledhur bashke ku arsyeja ka qene per pizza dhe jo per pergatitje sic edhe mund te hamendesoje ndokush.

Te pranishem ka qene e tere skuadra si eshe traineri Gjoka me ndihmesit e tij.

Kjo dreke ndermjet ekipit kuqeblu pasqyron qe pervec se koleg ne profesionin e tyre ata jane edhe miq te mire edhe jashte fushes se blerte.

Foton e kesaj dreke ku shihen te gjithe bashke e ka publikuar Xhevahir Sukaj ku ka cituar se pizza kishte shijen e golit

KRERËT E FESË TAKIM NË SHKODËR: POLITIKA TË MËSOJË PREJ NESH

Krerët e Komuniteteve fetare të Shqipërisë zhvilluan një vizitë në katedralen e Shkodrës pas një ftese të arqipeshkëvit të Shkodrës Angelo Massafra për një...

Agron LLakaj jep lajmin e hidhur. Humb njeriun me te shtrenjtë

Aktori i madh i humorit Agron LLakaj ka humbur nje nga prinderit e tij. Ai sot ka humbur babain e tij. Ai ka thene se:“Ahh...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si t’i keni rrobat e bardha pa pasur nevojë të përdorin zbardhues ose klor

Rrobat e bardha kanë tendencë për t’u njollosur shumë...

Cifti shkoi me pushime ne Mykos por ve duart ne koke kur i vjen fatura

Nje cift shkoi me pushime në Mykonos ne Greqi...

Agron LLakaj jep lajmin e hidhur. Humb njeriun me te shtrenjtë

Aktori i madh i humorit Agron LLakaj ka humbur...