Shipëria e çudirave, prifti bekon pikën e basteve (VIDEO)

Një veprim i pazakontë ka ndodhur në Korçë. Edhe pse feja i ndalon kategorikisht veset,

një prift ortodoks ka bekuar një pikë bastesh në Korçë.

Prifti shfaqet në video duke kënduar greqisht dhe duke i “bekuar” me temjan bastexhinjtë.

Videoja është shpërndarë menjëherë në rrjetet sociale,

ndërsa është e vështirë të thuhet se cili është efekti i pritshëm i këtij veprimi.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...