Ngjarje e rende ne Shkoder, burri goditet ne koke me mjete te forta

Shkodër Informacion Paraprak Më datë 30.01.2018, rreth orës 11:10, ka ardhur një telefonatë se në fshatin Guri Zi, Shkodër, ka ndodhur një konflikt.

Menjëherë kanë shkuar shërbimet e policisë ku kanë konstatuar se shtetasi P. P. 40 vjeç, banues në fshatin Juban, Shkodër, ka goditur me mjete të forta në kokë, shtetasin I. D. 54 vjeç,

banues në fshatin Guri Zi, Shkodër, i cili ndodhet në Spitalin Rajonal Shkodër, jashtë rrezikut për jetën.

Punohet për kapjen dhe shoqërimin e autorit të kësaj ngjarje

Po kryhen veprimet me grup hetimor, për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

“Përshëndetje e përzemërt dhe flagrante”, veprimi i Ramës ndaj Melonit jehonë në mediet italiane (VIDEO E PLOTË)

Kryeministrja Giorgia Meloni mori pjesë në samitin e Komunitetit Politik Evropian (EPC) i cili vizitoi 45 liderë të mbledhur në Moldavi . Mes tyre edhe...

“Po më shkatërron jetën”! Prapaskenat, si u arrestua komandanti hajdut?

Brenda pak orëve pas publikimit të lajmit është arrestuar efektivi i rendit në Shkodër, Shkëlzen Gjonaj, i cili dhunoi brenda një lokali një të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...