Shkoder, një tjetër e vrarë , burri i merr jetën me sëpatë bashkëshortes

Ndërsa para pak ditësh Shqipëria u trondit nga krimi i të riut nga Fieri i cili vari ish të dashurën, një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në vend.

Sonte në mbrëmje në Malësinë e Madhe një burrë ka vrarë gruan me sëpatë.

42-vjeçarja Lumnie Bajrakurti u vra në oborrin e shtëpisë ndërsa policia arrestoi burrin vrasës, Y.B. , për të cilin tha se trajtohej si i sëmurë mendor.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...