Aksident në aksin Shkoder-Velipojë

Nje aksident ka ndodhur mëngjesin e se shtunës ne aksin rrugor Shkoder-Velipoje.

Sipas informacioneve te para mesohet se nje automjet ka dale nga rruga dhe ka perfunduar ne kanal.Nga aksidenti nuk raportohet se ka pasur viktima.

Policia ndodhet ne vendngjarje dhe po punon per zbardhjen e plote te rethanave te aksidentit.

Deri me tani nuk dihen rethanat e aksidentit por mendohet se shoferi ka humbur kontrollin e mjetiti duke perfunduar ne kanal.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...