Aksident në aksin Shkoder-Velipojë

Nje aksident ka ndodhur mëngjesin e se shtunës ne aksin rrugor Shkoder-Velipoje.

Sipas informacioneve te para mesohet se nje automjet ka dale nga rruga dhe ka perfunduar ne kanal.Nga aksidenti nuk raportohet se ka pasur viktima.

Policia ndodhet ne vendngjarje dhe po punon per zbardhjen e plote te rethanave te aksidentit.

Deri me tani nuk dihen rethanat e aksidentit por mendohet se shoferi ka humbur kontrollin e mjetiti duke perfunduar ne kanal.

TE TJERA