Denoncimi/ Rruga e Vermoshit e bllokuar, askush nuk kujtohet (video)

Rruga e Vermoshit është ne ditët e saj ne me te vështira. Apeli është bere publik nga Kryetari i Partise Demokrtaike ne Malesine e Madhe Anton Kokaj i cili ka publikuar nje vdeo duke bere publike situatën e vështire te krijuar nga bora.

“Kjo eshte gjendja e rruges se Vermoshit, asnje nderhyrje nga pushteti lokal.
Qafa e Perdelecit eshte e pa kalueshme” – ky është mesazhi i kryedemokratit ne Malesine e Madhe, i cili fton autoritetet qe te mos harrojnë ketë zone dhe te mos kujtohen sa here ka zgjedhje dhe kur është koha për vota, por te kujdesen për ketë zone edhe kur situate është e tille dhe ka vështire per qarkullimin e mjeteve

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Meqë kërkohet silikoni, gati jam dhe unë”/ Julian Deda “gati” për në televizion

Aktori i humorit, Julian Deda, është tepër aktiv në...

Zupa Shtëpie me Arra dhe Kanellë – Receta e Lehtë, e Ëmbël

Zupa shtëpie, një ëmbëlsirë krejt e lehtë, e kombinuar...

Si të Humbisni Kilogramët e Tepërt Duke Ngrënë Mëngjes

Mëngjesi është padyshim vakti më i rëndësishëm i ditës...

Delet konsumojnë 300 kg kanabis në Greqi, pronari i fermës: Janë bërë të çmendura

Pas stuhisë “Daniel” shumë gjëra ndryshuan për banorët në...