Prindërit përdhunojnë vajzën 12-vjeçare: Më mirë të humbasë virgjërinë me ne, se me maniakë

Një çift rus është akuzuar për përdhunimin e vajzës së tyre 12-vjeçare ndërsa nëna e vajzës ka përdorur një “penis artificial” për të kryer aktet e turpshme mbi të bijën. Prindërit nga Volvogradi, Rusia Perëndimore, thuhet se kanë deklaruar në polici se donin ta trajnonin vajzën e tyre të mitur me jetën si e rritur.

Sipas The Sun, nëna e fëmijës thuhet t’i ketë thënë policisë: “Më mirë ne se disa maniakë”. Çifti, identiteti i të cilëve nuk bëhet i ditur, akuzohet për pedofili dhe se e kanë kthyer fëmijën e tyre në një “skllave seksi”, thonë burimet e policisë.

Vajza thuhet se u përdhunua çdo ditë nga babai i saj dhe shpesh me nënën në të njëjtën shtrat, nga dhjetori 2016 deri në mars 2017. Mbi nënën rëndon edhe akuza e torturimit të fëmijës me një “penis artificial”. Nxënësja u ka folur hetuesve rreth abuzimeve seksuale që ajo ka vuajtur.

Çifti pastaj rrëfeu për abuzimin e tmerrshëm seksual që ata i shkaktuan fëmijës së tyre. Ata besonin se ishte më mirë që fëmija të humbasë virgjërinë e saj me babanë e vet, sesa të mësonte rreth seksit në mënyra të tjera, thonë raportimet. Prindërit janë arrestuar në paraburgim në Volgograd dhe rrezikojnë 20 vjet burg.

 

TVKLAN

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të Gramshit. Pasi janë njohur me lajmin, qindra njerëz, nga Shqipëria dhe jashtë saj, janë dyndur...

“Përshëndetje e përzemërt dhe flagrante”, veprimi i Ramës ndaj Melonit jehonë në mediet italiane (VIDEO E PLOTË)

Kryeministrja Giorgia Meloni mori pjesë në samitin e Komunitetit Politik Evropian (EPC) i cili vizitoi 45 liderë të mbledhur në Moldavi . Mes tyre edhe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...