Pranga 35-vjeçarit në Shkodër ndihmoi shokun, të vrasë gruan

Është ndaluar nga policia e Shkodrës një bashkëpunëtor i vrasjes së gruas S.S. e cila ka ndodhur më 18 prill të vitit 2016 në Shkodër.

Në lidhje me këtë ngjarje është arrestuar bashkëshorti i saj, S.S.

Nga Struktura D.V.P. Shkodër është bërë ekzekutimi i urdhrit të ndalimit të 35 vjeçarit F.K. , banues në Shkodër.

Ndalimi i tij u bë pasi gjatë hetimeve të kryera në bashkëpunim me Prokurorinë e Krimeve të Rënda Tiranë ka dyshime të bazuara në prova ligjore,

se ky shtetas është bashkëpunëtorë në vrasjen e gruas S.S.

Materialet iu referuan Prokurorisë së Krimeve të Rënda Tiranë për veprën penale të “Vrasje në marrëdhënie familjare,

kryer në bashkëpunim” parashikuar nga neni 79/c e 25 i Kodit Penal.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...