Foto: pamje magjepse të natyrës Shqiptare.

Magjia e një udhëtimi, përgjatë liqenit të Komanit deri tek derdhja e lumit të Shalës në një ditë dimri

Foto | Ndoc MULAJ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...