Fuoristrada përplas motorin, i riu dërgohet me urgjencë në spitalin e Shkodrës

Një motor që shpërndan pica është përplasur me nje furistrade në afërsi te spitalit te Shkodrës.

Sipas informacioneve të para, mesohet se një nje i ri ka mbetur i plagosur.

Sipas dëshmitarëve okulare, mësohet se i riu është dërguar në spitalin rajonal të Shkodrës në gjendje të rëndë për jetën.

 

marre nga shkodraweb.com

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...