Vllaznia- Tërbuni, përmes fotosh…

Dita e sotme ka shënuar të parin prezantim të Vllaznisë përpara publikut të vet për vitin 2018.

Ndonëse ndeshje miqësore ajo ndaj Tërbunit, është ndjekur nga një numër i konsiderueshëm tifozësh.

Ndërkohë, fotoreporteri Gjon Gjeka përmes aparatit të tij sjell para jush ardhjet e reja tek Vllaznia në merkaton e janarit.

Pikërisht Xhevahir Sukajn, Renato Malotën, Sedat Berishën dhe Ergis Mersinin.

Por jo vetëm ata. Ndiqni më poshtë disa nga

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...