HYRJELAJMEVllaznia- Tërbuni, përmes fotosh…

Vllaznia- Tërbuni, përmes fotosh…

Dita e sotme ka shënuar të parin prezantim të Vllaznisë përpara publikut të vet për vitin 2018.

Ndonëse ndeshje miqësore ajo ndaj Tërbunit, është ndjekur nga një numër i konsiderueshëm tifozësh.

Ndërkohë, fotoreporteri Gjon Gjeka përmes aparatit të tij sjell para jush ardhjet e reja tek Vllaznia në merkaton e janarit.

Pikërisht Xhevahir Sukajn, Renato Malotën, Sedat Berishën dhe Ergis Mersinin.

Por jo vetëm ata. Ndiqni më poshtë disa nga

TE TJERA

spot_img