Plazhi në komunizëm dhe në demokraci, dy realitete të ndryshme…

Në këtë foto-galeri do të shikoni dy realitete krejt të ndryshme.

Plazhi atëherë nuk qe masiv, ndryshe nga sot.

Fotot nuk kanë nevojë për shumë komente, ndaj krahasimin bëjeni vetë.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...