Fushaj e tregon hapur: Jam gati të marr Vllazninë!

Ish-presidenti i Vllaznisë, Valter Fushaj, dëshiron të kthehet në krye të skuadrës kuqeblu. Ai ka dalë disa herë hapur me deklarata publike se kërkon të jetë sërish në krye të klubit, por deri tani asgjë nuk është bërë zyrtare.

Afrimi i tij në krye të skuadrës kuqeblu vazhdon të përflitet në Shkodër, madje ka zëra që e lidhin Fushajn edhe me merkaton që po zhvillojnë kuqeblutë.

Bashkia e qyteti verior ka pranuar se skuadra do të shitet në maj, por nuk ka dhënë asnjë detaj se kush do ta marrë klubin.

Biznesmeni Fushaj nuk ka nguruar t’i hedhë benzinë zjarrit, pasi në profilin e tij në “Facebook” ka postuar një foto gjatë një deklarate të tij, ku thekson faktin, se është gati të vihet në krye të klubit si president. Një tjetër sinjal i qartë ky për tifozët e Vllaznisë. /EDS/

Një suprizë e madhe e pret jashtë shtëpisë! Kompania e njohur bën Luizin ambasador

Këngëtari shkodran Luiz Ejlli, tashmë banor i Big Brother VIP Albania, në një muaj qëndrim në këtë shtëpi ka arritur që të bëhet një...

Xhensilën e njoh dhe si…”, Monika Kryemadhi ka një koment për këngëtaren dhe Bes Kallakun

Monika Kryemadhi ishte një nga të ftuarat e drejtueses Luana Vjollca në spektaklin e argëtimit “Zemër Luana” në televizionin Klan.   E vendosur përballë një sfide...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Prej disa ditësh pa dalë në publik, Rama: Kujdes me flamën gripale, se e hoqa vetë

Kryeministri, Edi Rama, e ka nisur javën duke publikuar...

Xhensilën e njoh dhe si…”, Monika Kryemadhi ka një koment për këngëtaren dhe Bes Kallakun

Monika Kryemadhi ishte një nga të ftuarat e drejtueses...

Olta dhe Tea αkuzοjnë prοduksionin: Luizin e mbajnë me hatër, ka mik në Top Channel

Olta Gixhari dhe deri-diku Tea Trifoni, në një komunikim...

Olta: “Pse vesh rroba fallcο, janë si karton.” Luizi: “S’jam i pasur moj zemër”

Aktorja Olta Gixhari ka lëshuar perlën e radhës, pasi...