Skandali / “Gazetaret, vijojne te varrosin njerez”

Te gjithe e kujtoni rastin e Mirsadit ne Shkoder, kur mediat e bene te vdekur, djaloshin nga shkodra duke i publikuar foton e tij si viktime te nje ngjarje te rende te regjistruar ne Shkoder.

Nje situate e tille eshte perseritur serish, por kesaj radhe ne Tirane, ku viktime e nje atentati me arme zjarri mbeti shtetasi Emiljano Boci.

Mediat bene serish gabimin e radhes duke publikuar nje foto te nje tjeter shtetasi me emrin Emiljano Boci

Ne lajmin e publikuar ka ardhur menjehere reagimi i te afermeve te djalit ne foto, nderkohe qe pak minuta me vone ka reaguar edhe vete shtetasi ne foto

Ai i ka bere me dije te gjithe njerezve te tij se eshte shendosh e mire: Ju bej me dije te gjithe njerezve te mi te dashur se une jam shendosh e mir po mjer ne qa gazetaresh kemi qe hedhin lajme pa fol me personin ne fjale ne kete rast me mua…. ju falenderoj te gjitheve qe me keni marre ne tel dhe me keni shkruajtur” – perfundon statusi i Emiljano Bocit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Prej disa ditësh pa dalë në publik, Rama: Kujdes me flamën gripale, se e hoqa vetë

Kryeministri, Edi Rama, e ka nisur javën duke publikuar...

Xhensilën e njoh dhe si…”, Monika Kryemadhi ka një koment për këngëtaren dhe Bes Kallakun

Monika Kryemadhi ishte një nga të ftuarat e drejtueses...

Olta dhe Tea αkuzοjnë prοduksionin: Luizin e mbajnë me hatër, ka mik në Top Channel

Olta Gixhari dhe deri-diku Tea Trifoni, në një komunikim...

Olta: “Pse vesh rroba fallcο, janë si karton.” Luizi: “S’jam i pasur moj zemër”

Aktorja Olta Gixhari ka lëshuar perlën e radhës, pasi...