Jeta e fëmijëve të pasur të Shqipërisë sipas Instagramit

Rrjetit të llogarive të “Fëmijëve të Pasur” në Instagram i është shtuar edhe një tjetër, ajo e “Fëmijëve të Pasur të Shqipërisë”,

ose ndryshe “The Rich Kids of Albania”, për të cilën ka shkruar edhe Daily Mail.

“Fotot e publikuara në “The Rich Kids of Albania” mjaftojnë për t’ju bërë të qani mbi drekën tuaj të përgatitur në shtëpi,” shkruan gazeta britanike.

Fëmijët e pasur të Shqipërisë kanë gjetur mënyra kreative për t’u mburrur me paratë; duke i përhapur në kroskotin e super-makinave të tyre apo duke mbushur vaskat.

Në këtë llogari në Instagram gjenden shumë foto të cilat duket sikur nuk janë realizuar nga shqiptarë apo në Shqipëri, megjithatë në shumë prej tyre dallohen edhe simbole apo objekte e ndërtesa ku provohet se janë shqiptarë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Prej disa ditësh pa dalë në publik, Rama: Kujdes me flamën gripale, se e hoqa vetë

Kryeministri, Edi Rama, e ka nisur javën duke publikuar...

Xhensilën e njoh dhe si…”, Monika Kryemadhi ka një koment për këngëtaren dhe Bes Kallakun

Monika Kryemadhi ishte një nga të ftuarat e drejtueses...

Olta dhe Tea αkuzοjnë prοduksionin: Luizin e mbajnë me hatër, ka mik në Top Channel

Olta Gixhari dhe deri-diku Tea Trifoni, në një komunikim...

Olta: “Pse vesh rroba fallcο, janë si karton.” Luizi: “S’jam i pasur moj zemër”

Aktorja Olta Gixhari ka lëshuar perlën e radhës, pasi...