Jeta e fëmijëve të pasur të Shqipërisë sipas Instagramit

Rrjetit të llogarive të “Fëmijëve të Pasur” në Instagram i është shtuar edhe një tjetër, ajo e “Fëmijëve të Pasur të Shqipërisë”,

ose ndryshe “The Rich Kids of Albania”, për të cilën ka shkruar edhe Daily Mail.

“Fotot e publikuara në “The Rich Kids of Albania” mjaftojnë për t’ju bërë të qani mbi drekën tuaj të përgatitur në shtëpi,” shkruan gazeta britanike.

Fëmijët e pasur të Shqipërisë kanë gjetur mënyra kreative për t’u mburrur me paratë; duke i përhapur në kroskotin e super-makinave të tyre apo duke mbushur vaskat.

Në këtë llogari në Instagram gjenden shumë foto të cilat duket sikur nuk janë realizuar nga shqiptarë apo në Shqipëri, megjithatë në shumë prej tyre dallohen edhe simbole apo objekte e ndërtesa ku provohet se janë shqiptarë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...