Iphone 6s 16gb

756

Shitet iphone 6s 16gb ngjyre gold i ardhur nga amerika dhe i zhbllokuar per te punuar me te gjitha kartat.
Per kontakt 0672644831

Lexo edhe:   Protesta në Shkodër përmes memeve
SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakVolkswagen Touran
Artikulli tjetërIphone 7 32gb