Mercedes Benz

Shitet Mercedes A Klasse Automatik Dizell 180sh Blue Efficiency me te cilin i kalon 1000 (Njëmije) KiloMetra me vetem 1 Rezervar (40 Euro). Eshtë Vozitur prej vetem 1 Femre prej se është dal në Rrug në vitin 2014 (E prodhuar ne vitin 2013 kurse e bler direkt ne Mercedes ne vitin 2014 Qershor), me vetem 1 Pronare ne Liber, me ECO Start-Stop Funksion (Ndalet vet ne Samafor), me Goma te Dimrit dhe me Bandasha Alumin (original Mercedes Benz), Kamer mbrapa, ka ulese Sport. Shume i bukur dhe i Rahatshem dhe asnjeher nuk eshte dhezur asnje Cigare ne kete Makine. I sapoardhur nga Hamburgu dhe per momentin ndodhet ne Republiken e Kosoves. I ka 2 Qelesa Original dhe natyrisht te gjitha dokumentat e rregullta te Gjermanis. Servisi i sapo kryer me te gjitha nevojat si dhe Frenat e reja para dhe mbas.

VIBER – WHATS UP – SMS:

Tel: +38643528328

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...