Cdo lloj rrace e sjellim me porosi
Mjafton te lini kaparin dhe brenda 3 ditve keni qenushin qe deshironi
Per kontakt00355695789542 Whatsup viber Nderrime nuk bej.

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakMercedes Benz
Artikulli tjetërOpel zafira