Plumba në Shijak, një i plagosur

696

Një 45-vjeçar është plagosur me armë pas një konäikti me një person tjetër.

- PUBLICITET -

Ngjarja ka ndodhur në Pjezë të Shijakut, ndërsa i plagosuri me iniciale A. B., ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

45-vjeçari është qëlluar me plumb në dorë, kurse autori i dyshuar është identiãkuar me iniciale A. H.

Policia e ka shpallur në kërkim dhe sqaron se sherri mes dy personave ndodhi për motive të dobëta. Hetimet janë duke vazhduar për ta zbardhur plotësisht këtë ngjarje.

Lexo edhe:   Denoncimi/ Drejtori “i shkarkuar” i ALUIZNI-t vijon ende në detyrë