Plumba në Shijak, një i plagosur

Një 45-vjeçar është plagosur me armë pas një konäikti me një person tjetër.

Ngjarja ka ndodhur në Pjezë të Shijakut, ndërsa i plagosuri me iniciale A. B., ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

45-vjeçari është qëlluar me plumb në dorë, kurse autori i dyshuar është identiãkuar me iniciale A. H.

Policia e ka shpallur në kërkim dhe sqaron se sherri mes dy personave ndodhi për motive të dobëta. Hetimet janë duke vazhduar për ta zbardhur plotësisht këtë ngjarje.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...