c klass 200 cdi evo

Shitet c klass 200 cdi evo,automatik,193mi km origjinale,viti 2005 ,pasqyra me palosje,i sapo ardhur nga franca me dogane te paguar,me te gjitha sherbimet e kryera,e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj
0697710468 — at Shkodër

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...