aparatur per muzik e amblifikuar

Shitet aparatur e paisur me amblifik
Brend me cd/DVD Aux…mund te lillet edhe me tv ..e paisur dhe me 5 boksa origjina
Aparatura esht e arrrdhur nga Gjermania.per me teper na kontaktoni ne kete nr 0688809264..vetem telefonat.. ne imbox nk kthejm pergjigjje

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...