Shitet golf 4 automatik tip tronik!

Shitet golf 4 automatik tip tronik me portobagazh, 1.9 nafte TDI (DI) te kuqe, i sapo ardhun nga Gjermania, viti prodhimit 2003, me dogane te pagume, me te gjitha sherbimet e bame ne Gjermani, Tüv Kolaudim Gjerman deri ne mujin 8-2019, makina posedon Full Option! Kasetofon origjinal me navikator, nxemje sedilesh, controll ESP, klima tronik, pilot automatik, lamje feneresh, lamje xhamit me sensor, baxho xhamit, pasqyra elektronike me nxemje, sensor parkingut, tako rrimorkiot, mbyllje qendrore me pult, 3 celsa, goma te reja 100% me disqe aluminit sport, e tjer e tjer … per me shume info kontaktoni ne nr e telf 0697599929

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...