OKAZION HYRJE

OKAZION HYRJE TEK KAFJA E RREMES 2+1 ME DY BANJO 97.5M2 DY LINJA AUTOBUZI NE RRUGE KRYESORE SHKOLLA NGJITUR KATI I PESTE CMIMI 380 EURO M2 E PERFUNDUAR PER ME SHUME INFO TEL 0684532527 HYRJA ESHTE E PAPERFUNDUAR PER SHKAK SE NDONJERI E DO SIPAS GUSTOS SE VET CMIMI I PAPERFUNDUAR ESHTE 350 EURO M2

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...