HYRJELAJMEc 220 avangarde

c 220 avangarde

c 220 avangarde .kamjo automatike . viti 2010 . km 196000 . makina eshte ne gjendje te mir motorrike gjenerike si dhe estetike . bejm ndrrime me ndonje makin me te vogel. nr kontakti 0695551505 . mund te shkruani dhe ne sms

Artikulli paraprakFord Galaxy 1.9 Tdi
Artikulli tjetëriPhone 6 64GB

TE TJERA

spot_img