BMW X5 VITI 2006 NAFTE

1425

SHES BMW X5 VITI 2006 NAFTE 2987CC NUK E KAP TAKSA E LUKSIT NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE DHE ESTETIKE SALLON MESHINE BEZH ME LETRA TE PAGUARA XHAMA TE ERRET ORIGJINAL CMIMI 7500 EURO PER ME SHUME INFO TEL 0684532527

Lexo edhe:   Akuzat për plagjiaturë dhe paralajmërimi: UT do quhet ‘Edi Rama’...?