BMW X5 VITI 2006 NAFTE

SHES BMW X5 VITI 2006 NAFTE 2987CC NUK E KAP TAKSA E LUKSIT NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE DHE ESTETIKE SALLON MESHINE BEZH ME LETRA TE PAGUARA XHAMA TE ERRET ORIGJINAL CMIMI 7500 EURO PER ME SHUME INFO TEL 0684532527

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...