Sony Experia Z2

16 Gb
6.01 Versioni Kundra ujit Asnje defekt
Shitja behet vetem ne shkoder apo ne afersi te shkodres 0675723522 …nr tel per info me shum .Nuk kthej pergj atyre qe pyesin kot

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...