Ore elektronike Michael Jackson . nuk gjeni te dyte si kjo

Ore Elektronike Michael Jackson Çmimi 3 000 Leke E bere nga une .Me bateri AA 1.5VGjatesia 30 CmGjeresia nga muri 5 Cm Aparatura shume cilesore e re , nuk degjohet teksa punon nuk ben tik tak ?
Vendodhja ne Shkoder .
Mund ta dergoj ne qytete te tjera me ane te postes
cel +355665000614

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...