OKAZION BMW 730 D + MUNDESI NDERRIMI

BMW 730 D — 3.0 Diesel nuk e kap taksa luksit me.letra te gjitha te paguara Automat Viti Prodhimit Fundi 2004 ,XHama te zi te riveshur , Sedilje Meshine ngjyre Elektrike ngjyra , Komando Ne Timon + marshe ne timon , dopio clima , Navigator , Cd Player bagazhier dvd , TEL Origjinal ,cels me thithje start stop , Kompjuter Bordi , Disqe Alumini + Me Goma 90 % ABS SRS Sensor Shiu Hapje Mbyllje Qendrore ,xhami pare lejla , Drita Xenon-Bixeno…Me Te Gjitha Sherbimet e Bera ke bmw ne xhafzotaj , Ne Gjendje te mire Si Nga Ana Motorrike Dhe Xhenerike. Cmimi 6800 € i Diskutueshem + Mundesi Nderrimi … 0692470468 – WhatsApp-Viber-IDI

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...