LG G5 32GB LTE-A Okazion !!!! 23000 lek

901

LG G5 H850, 32GB i perdorur ne gjendje 8/10. Vjen me karikues, xham mbrojtes dhe nje kellef gome. Vetem shitet jo ndrrime, Tel: 0699423468

Lexo edhe:   SHKODËR, EKSPOZITË “SKENDERBEU, ATLETI I KRISHTIT”