Tokë në shitje në Vermosh

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Vermosh, afër doganës. Toka ndodhet në buzë të rrugës dhe ka sipërfaqe prej 7500 m².Cilësitë e tokës:
– Rruga përshkohet jo vetëm nga vendas, por edhe nga banorë nga Mali i Zi.- Është një urë lidhëse mes Plavës, Gucisë dhe Podgoricës.- Ndodhet në një zonë që po zhvillohet me hapa të shpejtë nga ana turistike dhe kjo do ishte një mundësi shumë e mirë investimi për biznese si: pikë karburanti (autogrill), bar-restorant etj.- Toka zotëron dokumentacion të rregullt.ÇMIMI: 75 milionë lekë
——————————–
Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
?+355673108008, ?+355695292667 ose ?+355 22 247570
Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...