shitet nji shpi

shpia ësht 3-katshe nji kat i nendheshem qe mund ta perdoresh per cdo gje, kati i dyt i kompletum dhe i mobilum edhe kati siper i pa mobilum 400m2 tok cdo kat ka 7 dhoma shpia ësht nsarreq afer kishes madhe cmimi ësht 300mij euro (edhe munet mu diskutu)
per ma shum info kontaktoni �:0696929839 ose 0696521178

 

 

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...