shitet nji shpi

503

- PUBLICITET -

shpia ësht 3-katshe nji kat i nendheshem qe mund ta perdoresh per cdo gje, kati i dyt i kompletum dhe i mobilum edhe kati siper i pa mobilum 400m2 tok cdo kat ka 7 dhoma shpia ësht nsarreq afer kishes madhe cmimi ësht 300mij euro (edhe munet mu diskutu)
per ma shum info kontaktoni �:0696929839 ose 0696521178

 

 

 

 

- PUBLICITET -