Shitet mercedez benz c clas 200 viti prodhimit 2007

Shitet mercedez benz c clas 200 viti prodhimit 2007 nafte me letra te paguara deri ne mars 2018 çmimi 10000€ i disk. Per me shume informacion kontaktoni 0684532527

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...