Shitet Mercedez Benz 2000, prodhim i vitit 2003

Shitet Mercedez Benz 2000, prodhim i vitit 2003, ngjyrë gri, kamio manuale.
Letrat e paguara deri në fund të Dhjetorit.

Nr. 0672308824 & 0694798644

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...