Land Rover Freelander 2.0

Shitet Land Rover Freelander me kamio automatike me klima tronik, frena A.B.S, E.P.S, E.P.C,6 Airbeg, sensor parkimi mrapa, baxho ( xham siper), kompiuter bordi, radio cd,mbyllje qendrore, dyer xhama e pasqyra elektrike. makina eshte ne gjendje shume te mire e gatshme per cdo lloj prove Dogana e Paguar… Nr- 0673815375 ose 0672320577

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...